+48 327 937 133         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Instrukcje

Historia powstania REDHEN

Szanowni Państwo!

 

Kilka lat temu stanął na mojej drodze problem ogrodzenia posesji. Po wielu godzinach spędzonych na przeszukiwaniu branżowej prasy, zasobów internetowych, ofert profesjonalnych firm zrodziło się we mnie uczucie, że nie ma gotowej oferty, którą mógłbym z pełną satysfakcją przyjąć. Cały czas miałem w pamięci wrażenie, jakie zrobił na mnie program telewizyjny, w którym młody zapalony do swojej pracy architekt budował dom z użyciem stalowych koszy wypełnionych kamieniem - gabionów.

Nie mogłem wtedy przewidywać, że jest to zaczątkiem pasji, która kilka lat później wtargnie do mojego ogrodu a potem zawładnie moim zawodowym życiem. Doświadczenia, jakich nabyłem od tamtego czasu utwierdziły mnie, że tworzymy elementy architektury o bardzo dobrych własnościach użytkowych i niebanalnej estetyce.

 Zapraszam

Leszek Jędrzejewski

 

gabion02

Czym jest REDHEN

Stalowym koszem szańcowym, który po wypełnieniu staje się nowoczesnym elementem architektury. To prosta forma, która daje ogromne możliwości kreacji. Zależnie od wypełnienia i przeznaczenia REDHEN może być ekskluzywnym ogrodzeniem i odważnym designerskim akcentem. Jest przyjaznym środowisku, pozytywnym przedmiotem, który może spełniać liczne funkcje.
Gabiony, to elementy, które są używane do wzmocnień skarp, wałów rzecznych, nasypów ziemnych od lat.

REDHEN powstał z chęci zwiększenia obszarów zastosowań tego efektownego tworzywa budowlanego. Gabion REDHEN jest zaprojektowany do użycia w ogrodach, parkach, na ulicach i w budowlach użyteczności publicznej.

Wprowadź REDHEN i odmień swoje otoczenie!

  

O REDHEN

REDHEN należy do ESLO sp. z o.o.

Firma jest właścicielem nieruchomości zlokalizowanej w centrum Zabrza, o powierzchni gruntów przekraczającej 20 tysięcy m2 na których stoją budynki produkcyjne, magazynowe, biurowe i socjalne. To tu odbywa się całość procesów produkcyjnych związanych z powstawaniem koszy gabionowych  (z wyjątkiem cynkowania). Posiadamy doświadczoną kadrę, odpowiednie zaplecze oraz wiedzę pozwalające nam sprostać nawet największym i najbardziej skomplikowanym zleceniom.