+48 327 937 133         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Instrukcje

Nota prawna

 

REDHEN dołożyło wszelkich starań, by materiał zawarty w serwisie był aktualny i kompletny. Nota prawna określa warunki i zastrzeżenia dotyczące użytkowania serwisu internetowego i odnosi się do wszystkich jego użytkowników. Korzystanie w jakikolwiek sposób z serwisu oznacza akceptację niniejszych warunków.

 

Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ w serwisie REDHEN są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną REDHEN. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody są zabronione. Niektóre elementy zdjęciowe serwisu REDHEN są własnością podmiotów trzecich i chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

 

Znaki zastrzeżone

Jeśli nie stwierdzono inaczej, wszystkie znaki wykorzystane w serwisie REDHEN są zastrzeżone przez właściciela serwisu, a w szczególności znaki marek, nazwy poszczególnych modeli, ich logotypy oraz inne znaki graficzne.

 

Licencje

Żadne licencje do wykorzystania własności intelektualnej REDHEN oraz podmiotów trzecich nie są dostępne za pośrednictwem serwisu internetowego.

 

Informacje o produktach

Wszelkie informacje, specyfikacje oraz ilustracje zawarte na stronach serwisu internetowego REDHEN opracowane zostały na podstawie najbardziej aktualnych informacji dostępnych w momencie publikacji. REDHEN zastrzega sobie prawo do modyfikowania zawartości serwisu w każdym momencie, a w szczególności informacji o dostępności produktów marki REDHEN, bez konieczności powiadomienia o tym fakcie użytkowników. REDHEN nie odpowiada za błędy typograficzne.

 

Zmiany warunków i zastrzeżeń

REDHEN zastrzega możliwość modyfikacji powyższych informacji w dowolnym momencie poprzez aktualizacje zawartości tej strony. Zmiany te są wiążące dla użytkowników w momencie ich opublikowania.

 

Informacje o firmie

REDHEN należy:

CTH Jędrzejewski, Maj Sp. J. z siedzibą w Zabrzu

Numer KRS: 0000278682

Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy w Gliwicach

Numer NIP: 648-252-95-86